02 Mayıs 2013 #1774098

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

Bir buçuk ay önce Ttnet müsreti temsilcisi beni aradı. Net limitsiz paketini kullanıyorsunuz ve bu paketin size yetmediğini görmüş bulunmaktayız dedi müşteri temsilcisi ve sizi isterseniz 6 TL fark ile net limitsiz plus tarifemize geçirebiliriz dedi. Tamam olabilir dedim sonra özellikle sordum taahhüt ettiremiyeceğim dedim ben evet beyfendi öyle birşey sözkonusu değil dedi ve bu nisan ayın sonunda da sözleşmeniz bitiyor zaten isterseniz iptal ettirip başka pakete geçebilirsiniz dedi. Başka pakete geçmek için aradığımda Ttneti ben net limitsiz plusa 12 taahhüt ettmirmişim bundan dolayı kullandığım 1 buçuk ayın farkını benden alacaklarmış acil bu durumun düzeltilmesini istiyorum.

Gökhan 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön