06 Nisan 2013 #1727893

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

25,12,2012 tarihinde Ankara Eryaman KC Migros içindeki Ttnet bayisinden Fibernet6 baketine üye oldum.Bana üyeliğimi kayıt eden bayi görevlisi 12 ay boyunca 54,90 tl olarak fatura tahsil edileceğini belirtti ve telefon için herhangi bir ücret tahsil edilmeyeceğini belirtti. Ancak bundan 1 ay sonra bana 68,75 tl tutarında fatura geldi.


Ben müşteri hizmetlerini arayıp faturamı sorguladığımda bana internet üyeliğimi Alo Paket tanımlanmış olduğunu öğrendim. Bunu üyeliğim sırasında bana belirtilmediğini ve bu Alo Paket üyeliğimin iptalini talep ettiğimde ise bunun mümkün olmadığı söylendi. Bu Alo Paket üyeliğimin iptalini talep eder ve 3 aydır ödediğim haksız tutarın tarafıma iadesini talep ederim.

Ufuk 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön