15 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

Aralık ayı içerisinde Ttnet müşteri hizmetlerini arayarak Taahhüt süremin nezaman biteceğini sorduğum zaman bana verilen cevap 28.12.2012 diye söylediler. Bende buna istinaden 01.01.2013 tarihinde Ttnet adsl aboneliğimi iptal ettirdim. Ocak ayında kullanmadığım halde bana fatura geldi Ttnet merkezine sordum bana bu faturayı ödemem gerektiğini ve şubat ayında ödediğim ücretin geri verileceğini söylediler.

Paranın geri ödeneceğini beklerken şubat ayında başka fatura geldi neymiş hattımı 10 gün önce iptal ettirmişim aldığım modemi 24 ay taahüt kapsamına sokmuşlar madem öyle bir durum var niye ben sizi aradığımda bana yanlış tarih veriyorsunuz 9 yıldır Ttnet kullandımda 10 gün daha kullanamadım mı?

Mustafa 73 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Nisan 2013

    saçmalığa bakın neymiş bana bilgi veren operatöre ceza verilecekmiş bana geri ödeme yokmuş benim maduriyetim ne olacak

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön