15 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verilmesi Sonucu Mağdur Edildim!

Askere gitmem sebebiyle ttnet hattımı kapattırmak istedim. Müşteri hizmetleri kapatmamayı, onun yerine hazır net paketine geçmeyi, böylece internete bağlandığım taktirde günde 2 lira ödeyeceğimi belirtti. Ben de askerden geldiğimde tekrar eski tarifeme geçip geçemeyeceğimi sordum. Geçebileceğimi ve bunun için ayrıca bir ceza ödemeyeceğimi belirtti. Şimdi askerden geldim ve eski tarifeme geçtim. Ama bu yüzden bana 90 lira ceza toplamda ise 134 lira fatura çıkardılar. Tarife değişikliği yaparken ne ttnet bayisi ne de müşteri hizmetleri bu cezayı belirtmediler.

Ersin 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön