21 Ocak 2015

TTNET Yanlış Bilgi Verildi

20.01.2015 Tarihinde müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede 24.01.2015 tarihinde taahhüdümün bittiğini ve bir tarife istediğimi söyledim. Ben fiber İnternet abonesiydim yalnız modemim eski olduğundan fiber İnternet'e uyumlu olmadığı söylendi, bende özellikle sordum peki bana fiber İnternet'e uyumlu modem vermeleri gerekmiyor mu diye aldığım cevap hayır gidip almanız gerekiyor dendi.

Bende para verip yeni modem almak istemedim ve beni düşük hızlı bir İnternet tarifesine abone yaptılar. Daha sonra aynı gün içerisinde tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda fiber altyapı dönüşümü yapıldığı yerlerdeki abonelere ücretsiz modem verildiği bilgisi verildi. Gerekli işlemin yapılmasını istiyorum.

Gökhan 1.114 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan22 Ocak 2015

    Gerekli bilgilendirme yapılmış... Müşteri hizmetleri arada böyle şeyler söyleyebiliyormuş. Gelen cevap bu...

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön