26 Şubat 2015

TTNET Yanlış Adsl Hattımı Taşımışlar!

Üç gün önce farklı bir hizmet numarası olan ikinci ADSL hattımın adresini değiştirmek istedim. Ancak müşteri hizmetleri verdiğim hizmet numarasını değil başka bir hizmet numaramı taşımışlar. Günlerdir işlerim TTNET yüzünden aksıyor hatamızı düzelteceğiz diye şikayet oluşturdular ancak günlerdir geri dönüş yok. Oyalıyorlar hatta işlemi durduralım hızlı cevap alırız diyen müşteri hizmetleri işlemleri durdurmayıp işi iyice karıştırdı. Düzeltmeye uğraşan yok geri dönüş yok. Bir daha TTNET kullanmayacağım.

Burak 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön