20 Eylül 2013 #2021492

TTNET Yanılyıcı Bilgi Vererek Abone Yapıyor!

Zonguldak Çaycuma'da Yurtbaylar Telekom'dan öğrenci evine aldığım yalın İnternet'i ilk aldığımda bana yazın dondurabilirsin para ödemezsin al bu paketi dedi ve bende 12 ay taahhütlü satın aldım. Yaz olduğunda dondurmaya gittiğimde bana bu kampanyanın sona erdiğini donduramayacaklarını söyledi. İstanbul'da gittiğim bir TTNET şubesinde böyle bir şeyin şimdiye kadar olmadığını yanianıltıcılıkla İnternet satıldığını anladım ! Çözümünüz nedir ?

Uğurhan 115 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön