02 Mayıs 2013 #1776071

Ttnet Yanıltıcı Tarife!

Türk telekom insanları yanıltmaya devam ediyor. İki ay öncesinde eşim adına olan aboneliğimizi iptal ettirmemiz üzerine bize özel olarak Türk telekom konuştukça ödeme ve sabit ücret olmayan telefon ve 49 TL ye sınırsız internet aboneliği teklif etmişler kabul etmemize rağmen bugüne kadar hala eski tarife üzerinden ücret kesmekteler.


Gerekçeleri tarafımıza gönderdikleri teslim almamışız aslı yok! birde sıkılmadan tekrar iptal ettirmek isterseniz siz bilirsiniz denmekte bu kadar vurdum duymaz insanları yoran bir firma yok merak etmesinler iptal ettireceğim zaten sizin gibi işgüzar bir kurum ile çalışacağıma gerekirse başka firmadan abone olurum.

İrfan 36 Okunma

Cevaplar

  • İrfan01 Temmuz 2013

    kesinlikle memnun değilim en kısa zamanda iptal ettireceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön