09 Nisan 2013 #1733722

Ttnet Yanıltıcı Reklam Yapıyor!

Türk Telekom firmasının reklamlarda gösterdiği Fiberinternet köylere kadar gitmiş amma velakın İstanbul gözbebeği olmaya aday olan Büyükçekmece Turgut Özal bulvarına gelememiş. Bu nasıl bir yanıltmaca reklam oyunudur. İnsanları lütfen saf yerine koymayalım.Tüketici bilinçlenmiştir.

Ahmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet13 Nisan 2013

    Bulunduğumuz bölgede ne yazıkki fiberinternet olmadığı bilgisi verildi..TTNET Fiberinternet reklamlarda heryerde köylerde bile varken ne yazıkki Büyükçekmecede yok.:)

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön