02 Nisan 2013 #1721115

Ttnet Yanıltıcı Reklam!

Son zamanlarda Ttnet'in yayımladığı fiber internet reklamının tüketicileri yanılttığını düşünüyorum. Reklamı dikkatlice takip edenler, Türkiye'nin en ücra köşesine kadar fiber kablo döşendiği algısını oluşturuyor. Ancak İzmir / Bornova / Kemalpaşa Caddesinde / Pınarbaşı'nda bulunan Fincancılar Sitesinde internet hızı çok yavaş, fiber bağlantı da söz konusu değil.


8 Mbit internet bağlantısı veremiyor. Paket ile alınan bağlantılar bile ertesi gün 4 ila 1 Mbite kadar düşürülüyor. Altyapının yetersiz olmasından kaynaklanıyor. Bulunduğumuz bölge fabrika ve bankaların bulunduğu bir bölge. En kısa zamanda yanıltıcı reklamın durdurulması gerektiği kanaatindeyim.

Enes 73 Okunma

Cevaplar

  • Enes04 Nisan 2013

    Cevap için teşekkür ederim. Ancak reklam konusunda telefon ile fiber altyapısının 3 büyük il başta olmak üzere Türkiye genelinde %60-70 civarında olduğunu ilettiler. Ancak reklamdaki tüm Türiye'de %100 fiber varmış gibi bir algı konusunda cevap alamadım. Bu konuyu da bulunduğumuz bölge altyapısının sistemlerde 10-16Mbit hız sağlandığını göstermekte ancak 1Mbit hızı almak bile mümkün olmuyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön