24 Şubat 2015

TTNET Yanıltıcı Müşteri Hizmetleri!

İnternet hattımın borcundan dolayı kullanıma kapalı iken nasıl olur da talebim olmamasına rağmen son faturamda açma kapama bedeli yansıyor. Borcundan dolayı kapalı hatta fatura çıkmaz diyen müşteri hizmetleri niye fatura çıkıyor. Tüm ses kayıtlarımın incelenmesini talep ediyorum.


Daha önceki müşteri hizmetleri fatura çıkmaz diyor bugün çıkar diyor. Hat kendi kendine açılıyor. Mesaj geliyor hat açıldı diye. Yetkili hat kapandı diyor. 19 TL için türlü oyunlara ne gerek var anlamadım gitti. Ses kayıtlarımı talep ediyorum.

Öznur 240 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön