31 Ağustos 2015

TTNET Yanıltıcı Bilgi Verildi!

Diğer bir firmada internet hizmeti alırken TTNET tarından arandım diğer firmayla sözleşmemin bittiğini TTNET ile sözleşme yapabileceğimi birkaç kez arayıp beni ikna ettiler sözleşmemin bitip bitmediğini bilmiyordum, eğer bittiyse firmanıza geçerim onlarda ekranda sözleşmemin bitmiş olduğunu görüyoruz ve üyeliğimi onayladım fakat diğer firmadan 324.60 TL tarafıma fatura kesildi, diğer firmayla telefon edip sordum sözleşmemin bitmeden başka firmaya geçtiğim için dediler ve faturayı ödedim. TTNET firmasını arayıp durumu izah ettim Türk Telekom tarafından abone yapılmışsınız bunun için bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar.

Nejdet 1.191 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön