30 Mayıs 2014

TTNET Yanıltarak Pazarlama Yapıyorlar

Mart ayında TTNET'ten aradılar beni. S****'dan geçiş yaparsanız 45 tl ye sınırsız internet ve telefonuda fazla kullanmıyorsanız +5 tl ye kampanyaya dahil edelim dediler. Türk Telekom'la TTNET aynı firma zaten dediler, herhangi bir geçiş olmayacak, numara değişikliği olmayacak dediler.

Ben zaten telefonda Türk Telekomu kullanıyordum. Tamam dedim ancak şu anda Türk Telekom'dan 30 tl lik fatura gelmekte, TTNET'ten ayrıca internet faturası gelmektedir. Telefonla şikayet için aradığımda Türk Telekom biz farklı firmayız, TTNET biz farklı firmayız demektedir ve hiçbir şekilde çözüm yoluna gitmemektedirler.

Serhan 201 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön