27 Eylül 2014

TTNET Yandex Yönlendirmesini Görmek İstemiyorum.

TTNET bize yapmış olduğunuz resmen dayatma. Benim bağlantım üzerinden en fazla girilen sitelere her İnternet imi kapatıp açtığımda yönlendirme çıkıyor. Önceleri dert etmedim. Fakat şu an sürekli çıkıyor. Bana kimsiniz de dayatıyorsunuz sen buraya gireceksin diye? Bu nasıl bir despotluktur, bu yaptığınız resmen hukuksuzluk. Yaptığınız yönlendirmeyi bir daha görmek istemiyorum. Bir kurum kendinden bu kadar nefret ettirebilir mi? Artık Yandex kullanacak olsam bile asla ama asla kullanmam. Şunu düzeltin ve bana asla bir daha bu reklamı göstermeyin.

Halil 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön