18 Mart 2013 #1691787

Ttnet Yalnızlığa İtilmiş Yalın Adsl Abonesi!

Yaklaşık 20 gündür ttnet yalın adsl aboneliğimde bağlantı sorunu yaşıyorum ve 2-3 dakikada bir bağlantı kopması ve 8 mbit bağlantı aboneliğim bağlantı sorunundan sonra en yüksek 90-100 kps hız görür oldu, defalarca müşteri hizmetlerini aradığım ve her seferinde 15-20 dakikalık telefon meşguliyetinin ardından sorunları çözmeye çalıştıkları sözlerini ve dns değiştirmeye çabalarından artık gına geldi.


4-5 defa sorun için ekip göndereceğini söylediler ve üzerine günler haftalar geçti uğrayan dahi olmadı. Yalın adsl abonesi oldum diye yalnız başına mı bırakılmayı haketmedim, hayatım boyunca bu kadar boş ve amatör müşteri hizmetleriyle karşılaşmamıştım ama Mümkünlü ülkesinde gayet mümkünmüş.

Abdullah 218 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah21 Mart 2013

    3 aydır ilgili birim tarafından kontroller devam etmekte demek ki, nedir bu arkadaş ya 3 aydır tamir edecek ekibi bekliyoruz İstanbuldan deveyle gelselerdi şimdiye varmışlardı. Ben 1 yıl sözleşme imzaladım evet ama ben 3 ay net olmasa bile kuzu kuzu fatura ödeyeceksin deselerdi hayatta kabul etmezdim. Hata mı ettik ttnete güvenmekle, tabiki evet. Bu bana ders oldu, 3 aydır ekibi bekliyorum sözde eve gelip arızaya bakacaklar ama hep aynı hikaye, en kısa sürede gelecekler bekleyin masalı tabi yersen. Elbet bu sözleşme biter o zaman ben yapacağımı biliyorum, Allah düşmanıma böyle bela vermesin her ay para öde net yok. Ama faturayı geciktir 10 kere ararlar, haciz işlemi başlatırlar ancak bizim hiçbir hakkımız yok müşteri olarak.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön