14 Şubat 2013

Ttnet Yalın İnternetimin 1 Yıl Sonra Yalın Değil Normal Olduğunu Öğreniyorum!

Ttnet çağrı merkeziyle 4 görüşme gerçekleştirdim. İki görüşmemde sistemde sorun var. İki görüşmemde farklı bahaneler ve dalga geçer gibi yetkiliye aktarıyorum deyip kapatıyorlar.

Ben yalın internet bağlattım belgelerim var, nakil işlemi için aradığımda normal olduğunu öğreniyorum. Benim 1 seneden fazla gereksiz telefon faturası ödememe sebep olan hatayı çözmek için ilgilenen biri yok. Kayıt altına alınan görüşmelerin benim lehime olduğundan eminim. Yetkili birinin bana ulaşmasını ve sorunumun çözülmesini istiyorum.

Yusuf 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön