18 Mart 2013

Ttnet Yalın İnternet Yeni Başvurum Teknik Bir Nedenle İptal Olmuş!

08.03.2013 tarihinde yalın netLimitsiz paketine başvurdum. Aradan 1 hafta geçmesine rağmen bana hiç bir şekilde dönüş olmadı, başvuru yaptığım ttnet bayisini aradığımda başvurumun teknik bir nedenden dolayı iptal olduğunu telekom müdürlüğüyle görüşmem gerektiğini söylediler. Telekom müdürlüğünü telefonla aradığımda ise telekomun yalın internetle hiç bir ilgisi olmadığını bütün işlemleri ttnetin yaptığını söylediler.

1- Başvurum iptal oluyor ise, ne zaman ve neden olduğu neden tarafıma bildirilmiyor.
2- Madem emin değiller 2 güne internetiniz bağlanır diyerek neden bana süre veriliyor.
3- Neden Ttnet telekom müdürlüğüne, telekom müdürlüğü de ttnete topu atıyor.

Alper 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön