28 Mart 2013

Ttnet Yalın İnternet Sorunu!

Evime yalın adsl bağlatmak istedim doping adsl den( Ttnet ve Türk Telekom şirketleri harici)evime gelen Türk Telekom yetkilisi adresimin şebeke kayıtlarında olmadığını ve internetimi bağlayamayacağını söyledi. Adresim devlet kayıtlarında İncirtepe Mh. 224. Sk. No:* Esenyurt/İstanbul diye geçiyor ancak normalde olması gereken 226. Sk. No:18 K:* D:* Esenyurt/İst bu adres olması gerekiyor. 224. Sk. No:8 de telefon bağlantısı gözüküyor apartmanımda kutuda var ancak TT yetkililerinin keyfini bekliyorum. Apartmanımızda 12 daire var ve hepimiz TTnin keyfini bekliyoruz!Apartmanda iskan var doğalgaz, su, elektrik bağlantıları yapılıyor bir tek Ttnin keyfini bekliyoruz!

Cüneyt 685 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt29 Mart 2013

    mailime bilgilendirme falan yapmadınız.mailime sizden gelen hiçbir şey yok

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön