20 Mart 2013

Ttnet Yalın İnternet Paketine Abone Olamıyorum!

Bu ayın 11'de Eskişehir merkez Türk Telekom'dan yalın internet başvurusunda bulundum. Azami bir hafta içinde bağlanacağı söylendi. O tarihten itibaren tarafıma bir bilgi verilmedi. Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda başvurumun iptal edildiği bilgisini aldım. Eskişehir Türk Telekom' dan konu ile ilgili kimseye ulaşamıyorum.


Müşteri hizmetleri tekrar müdürlüğe gitmem gerektiğini söylüyor. Benim hatam olmayan ve Türk Telekom un yaptığı bir hatadan dolayı neden tekrar Türk Telekom Müdürlüğüne gitmem gerekiyor. Müşteri hizmetlerinden konuyu çözmelerini istediğimde olumsuz cevap aldım. Eskişehir müdürlüğünden ilgili kişinin telefon numarasını istedim yok dendi. TT neti seçmekle hatamı yaptım?

Özgür 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Özgür20 Mart 2013

    Cevabınız hiç bir soruna çözüm bulacak nitelikte değildir. Bugün tekrar Türk Telekom binasına gittiğimde de çözüme ilişkin bir cevap alamadım. TTNET A.Ş.' de müşteri memnuniyeti SIFIR. Yarın sabahtan tekrar gelmem ve 5. katta bulunan teknik servis ile konuşmam söylendi. Taşındığım bina yeni olduğu için bina ile ilgili bir problem olabileceği söylendi, Mütahit firma ile görüştüm, bütün hatların tamamlandığı bilgisini aldım. TTNET aboneliğimi kendi iptal etti ve tarafıma telefon ile bilgi verme zahmetinde bile bulunmadı, 8 gündür boşu boşuna beni beklettiler, işim gereği evde internete ihtiyacım var, TTNET beni mağdur etti. Memnuniyetsizliğim devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön