15 Mart 2013 #1687122

Ttnet Yalın İnternet Konusunda Yanılttı!

Türk Telekom eski tarifemizle yalın ınternet hızı arasında bir hız farkı olmadığını söyledi. Gerekli işlemler yapılana kadar hiçbir şey söylenmezken daha sonra yavaşlıklar hakkındaki şubeye olan şikayetimde görevilinin söylemesiyle '' hattın üzerinde telefon olmadığı için çift devre takılıyor bu yüzden yalın ınternet daha yavaştır. '' cevabını nedense imzalar atılıp taahhütler kabullenildikten sonra tarafımıza iletmişlerdir ve bir yıllığına mağdur edilmiş durumdayım.

Uğur 54 Okunma

Cevaplar

 • Uğur23 Nisan 2013

  hiçbir şekilde ulaşılmamıştır ulaşan hanımefendi şikayetiniz varmış neydi acaba biz bakamıyoruzda diyip benden anlatmamı istemiştir. Sonra da dönücez dediler bir aydır ses yok seda yok. Aldıkları ücrete karşı verdikleri hizmet tam bir muz ülkesi kurumuna yakışır.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Uğur20 Mart 2013

  en kısa süre sanırım 5 günden fazla.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön