04 Nisan 2013 #1724501

Ttnet Yalın İnternet Bağlattık Her Ay 10 TL Ttnet Alo Ücreti Kesiliyor!

Kasım 2012'de Ttnet'e abone olduk. Abonelik esnasında telefon istemediğimizi defalarca beyan etmek suretiyle "yalın internet" olarak bağlantımız yapıldı. Ancak tarafımıza gönderilen faturalarda her ay 10.45 TL bizden Ttnet alo ücreti kesildiğini tespit ettik. Evimizde konuşacağımız bir telefon makinesi yok. Olmayan makine ile her ay yapmadığımız konuşmaların faturasını ödüyoruz.


Konuya dair iki kez şikayet dilekçesi oluşturuldu. Bilgi verileceği söylendi. Ancak ne arayan var ne de soran. Ttnet'in lakayt çalışanları bizleri mağdur etmeye devam edecekler. Aboneliğimin "yalın internet" olarak değiştirilmesini ve her fatura için ödediğim 10.45 TL Ttnet olan ücretinin iadesini istiyorum.

Oğuzhan 58 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan08 Nisan 2013

  ben mail adresimde bir cevap falan göremiyorum, hangi adrese bilgilendirme yapılmış gerçekten merak ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Oğuzhan06 Nisan 2013

  TTNET'e bilgilendirme için ulaştım, ancak vereceklerini beyan ettikleri bilgiyi bir türlü veremediler, sözleşme sürem dolunca bir daha kapılarını bile çalmayacağımdan emin olabilirler.. kendilerinin haksız ve bol kazançlarının devamını diliyorum...

 • Oğuzhan04 Nisan 2013

  tam da beklediğim gibi olmuş, firmanın problemi zaten yaparım deyip bir şey yapmaması, bir sonuç çıkacağını kesinlikle zannetmiyorum. bundan önce aynı yöntem kullanılarak "size bilgi verilecek, incelenecek" falan denmesine rağmen bir sonuç çıkmamıştı. demek ki soyguna devam..

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön