25 Mart 2013 #1705335

Ttnet Yalın İnternet Bağlantısını Yapmadılar!

Yalın ADSL başvurunda bulundum. Ttnet ekipleri eve gelip sözleşme imzalatacaklarmış. Bayide doldurduk ama o yetmedi herhalde. Herneyse 2 seferdir eve geliyorlar. Ancak Ttnet ekibi sanırım sadece kendilerinin çalıştığını geri kalan herkesin 7/24 evinde Ttnet ekibini beklediğini düşünüyor ki bir randevu bile almadan bir telefon etmeden eve geliyorlar, kimseyi bulamadan gidiyorlar. Sonra ttnetten telefon geliyor "ekipler gelmiş evde yokmuşsunuz"...

Erkan 44 Okunma

Cevaplar

  • Erkan28 Mart 2013

    Evet internet bağlantısı yapıldı. Ancak eve gelen ekip yine habersiz geldi ve bu sefer tesadüfen beni evde yakaldı. Yoksa yine bağlantı talebimiptal olacak, yine müşteri hizmetleri beni arayacak ve internet talebim yenilenelece vb. işlemler bir kez daha baştan yapılacaktı. Şu ekiplerinize talimat verinde bu kadar gereksiz iş yükünden kurtulun. Randevu alsınlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön