21 Şubat 2013 #1645389

Ttnet Yalın İnternet Bağlantım Aktif Olmadı!

Cuma günü yalın internet başvurusunda bulundum. Pazar günü Türk telekomdan yetkililer geldi evde aktif bir telefon olduğundan hat çekmeye gerek olmadığını söyleyip gittiler. Salı günü hattımın aktif olduğu yönünde mesaj gelmesi üzerine modemi başvuru noktasından aldım. Ama ne hikmetse internetim yok.


Ttnet destek hattını aradım talebin alındığını hattın aktif olmadığı söylendi ve kısa süre içinde geri dönüş yapılacak dendi. 3 kere daha aradım hep aynı hikaye şimdi hattı filan aktif etmeyin sorunu çözmek için arayacağız masalı da size kalsın lütfen başlamamış aboneliği mi iptal edin sıkıldım artık 3 gün içinde bağlanabileceksin dediğiniz internetin 6 gündür bağlanmamasından.

Harun 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön