15 Ekim 2014

TTNET Yalın ADSL Hattımı Nakil Ettiremiyorum!

8 Ekim 2014 tarihinden itibaren ADSL hattımı nakil ettirmek için çağrı merkezinden başvuruda bulundum. Fakat sürekli nakil işlemi iptal olduğu söyleniyor. Inkılap santral müdürlüğünden, müşteri hizmetlerinden sürekli nakil için başvurduğumda sürekli iptal olduğunu söylüyorlar. Bununla ilgili ne haber veren var ne de iptal sebebini bilen. Ayrıca online işlem merkezine girdiğimde borçtan açma diye işlem olduğu görünüyor. TTNET'in benim aboneliğimde benden habersiz ne gibi işlemler yaptığını anlamıyorum. Kaç gündür internet kullanamıyorum. Bunun için Beylerbeyi santrali operasyon müdürü H. B. beyle bizzat görüşüp ekiplerine talimat verildiği halde nakil iptal edilmiş. Nakli yapamıyorlar!

Abdullah 86 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön