26 Ocak 2015 #3000799

TTNET Yalın ADSL Geçiş Sorunu

Yalın internete geçmek için TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüm. Öncelikle telefonumu kapatmamı sonra tekrar aramamı istediler. Hattımı kapatma talimatı verdim ve TTNET'i arayıp yalın ADSL'ye geçiş ve tarife değişikliğimi yaptırdım.


3 gün sonra telefonum kapandı ve internet bağlantım kesildi. TTNET'i arayıp sorunumu aktardım. Yalın ADSL geçiş işlemini 7 ila 15 sürebildiğini ve beklemem gerektiğini söylediler. Yeni ADSL tarifem yürürlüğe girdi ama kullanamıyorum. Yani parasını ödediğim hizmeti kullanamıyorum. En başta sürek konusunda doğru bilgilendirilseydim bu sorunu yaşamazdım. TTNET'ten biran önce bağlantımı yapmasını istiyorum.

Ali 206 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön