22 Ekim 2013

TTNET Yalın ADSL Abonesi Olamıyorum!

Yalın İnternet için bayramdan önce başvuruda bulundum ama gelen ekip evde olmadığımız için başvurumuzu iptal edip tekrar başvuru yapın dedi. TTNET müşteri hizmetlerini aradım ama müdürlük ya da bayi aracılığıyla başvuru yapmamız gerektiği söylendi. Daha sonra müşteri hizmetleri arayıp başvurumu geri alacaklarını ve bayramdan sonra bağlantı için gelineceğini ilettiler.

Bugün gelen mesaj adresiniz hatalı size ulaşamadık oldu! Daha önce gelen ekip ulaştı adresim doğruydu şimdi mi hatalı oldu? Ayrıca neden telefonla aranıp gelineceği haber verilmiyor? Evde oturup sizi mi bekleyeceğiz? Bugün üyelik işleminin yapılmasını istiyorum.

Gamze 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön