21 Ocak 2014 #2246501

TTNET Yaklaşık Bir Senedir Bağlantımı Yapmıyor

Geçen yıl ocak ayında bağlatmış olduğum interneti, Mayıs 2013 de taşınma sebebiyle nakil işlemi istemiştim. Ancak taşınmış olduğum bina yeni bir bina ve Türk Telekom bağlantısı bulunmamaktadır. Buna istinaden defalarca aradığım TTNET müşteri hizmetleri Mayıs ayından beri neredeyse her ay arayıp baştan aşağı hikayeyi anlatım yardım bekledim ama hala kayıt yaptık demelerine rağmen dönüş yapılmamaktadır.


Bulunduğum ilçeye dilekçe bile verdim. Daha ne yapacağımı bilemedim. Artık buradan çözüm aramak istedim. Bu yapılandan dolayı TTNET ve hizmetlerinden hiç memnun değilim. Şikayetçiyim.

Burcu 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön