09 Eylül 2013 #2001293

TTNET Yaklaşık Bir Aydır Bağlantıda Kopmalar Oluyor!

Neredeyse bir aydır, bütün mahallenin interneti 2 ile 3 dakikada bir kopuyor. Defalarca aramamıza rağmen hala onarılmadı. Türkiye deki problemleri çözmediler. Yurt dışı ile ilgili reklam yapıyorlar ben artık yanlış beyan bunlar diyorum. Önce Türkiye'deki sorunları çözün de, sonra yurt dışına açılın.

Cemalettin 54 Okunma

Cevaplar

  • Cemalettin28 Şubat 2014

    Benimle bu konu hakkinda kimse gorusmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön