15 Mart 2013 #1686676

Ttnet Yaklaşık 2 Aydır Sorun Düzeltilmedi!

Yaklaşık 2 aydır Ttnet'ten doğru dürüst bir hizmet alamıyorum. Bu 2 aylık süre içerisinde hızım hep düşük hatta sıklıkla da hiç bağlantı olmama ve kopukluk gibi problemler yaşıyorum. Ama defalarca aramama ve mail atmam rağmen çözüm 2 aydır yok türlü bahaneler sunuyorlar yok iç hattınızda problem var diyorlar kontrol ettirdim yok diyorum o zaman santrale uzaksınız diyorlar.


2 ay öncesine kadar santrale yakındım da şimdi mi uzaklaştım bu süre içinde ne benim ne de santralin yeri değişti. Bu kadar sorumsuzluk görmedim. Bıktım artık diyalog kurmaktan.

Mesut 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön