03 Eylül 2013 #1991571

TTNET Yaklaşık 2 Aydır İnternetimi Bağlamıyor!

Tam olarak tarihleri hatırlamıyorum. Temmuz ayından beri hiç kimse bağlantı yapmak için gelmiyor. Hattımızın aktivasyonu dahi sağlanmıyor. Çağrı merkezi yalnızca şikayet talebi alıyor, ancak sonuçlanmıyor, kimse dönüş yapmıyor. Bizden sonra başvuranların bağlantıları yapılmış durumda.


Defalarca TTNET çağrı merkezini aradım sonuç sıfır. Son kez başvurumuzu 26 ağustos 2013 tarihinde gerçekleştirdik. Yasal sürenin 02.09.2013 tarihinde sona erdiğini bildiriyorlar ama hala başvurumuz beklemede bulunuyor.


Daha bu sürecin ne kadar süreceğine dair hiç kimse bilgi vermiyor. Maalesef ikamet etmiş olduğumuz yerde başka bir servis sağlayıcısı bulunmuyor. TTNET'in eline düştük Allah kurtarsın.

Vilgue 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön