22 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2641850

TTNET Wifi Hizmetinden Yararlanamıyorum

TTNET wifi hizmetinden yararlanamıyorum. Verdikleri wifi şifresi ve benim oluşturduğum tek şifre ile TTNET internet sayfalarına girebildiğim halde (bu şifrenin doğru olduğunu sağlıyor) TTNET wifi ağının bulunduğu yerlerde "şifreniz hatalı " uyarısı geliyor. Defalarca bu sorunumu ilettiğim hatta TTNET Genel Müdürlüğü binasına yakınım geleyim de bakın dediğim halde firmanın kayıtsızlığı devam ediyor.

Özgür Özgür 1.389 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Özgür25 Ağustos 2014

    "Ben de Gayrettepe'deyim. Merkeze geliyim" diyorum. firmadan ses yok...

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları