20 Ocak 2014 #2244309

TTNET Wifi Hesabım Durdurulmuş!

Ben, TTNET 3g modem almıştım TTNET'ten. Aylık 4gb İnternet yanında da sınırsız TTNET Wifi hakkı vermişlerdi. TTNET Wifi bulunduğum yerde olduğu için sürekli kullanıyordum. Ta ki geçen Cumaya kadar. Cuma günü TTNET wifiye kullanıcı adı ve şifremle girdiğimde hesabınız durdurulmuştur.


4440375den yardım alabilirsiniz diyordu. 4440375'i arayıp yardım istediğimde mobil tarafa bakanlar TTNET wifi den anlamıyorlardı. Beni başka yere yönelendiriyorlardı ve yönlendirdikleri numara açmıyor ya da kapanıyordu. TTNET adsl tarafı da benim bilgilerime ulaşamadığını söyleyerek, beni mobil tarafa yönlendiriyordu. 4-5 defa bu şekilde 4440375'ten sorunu çözülmesi için uğraştım. Fakat sorunum çözülmedi.

Mahmut 80 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut25 Ocak 2014

    Sorun düzelmemiş sadece farklı bir şekil almış bu seferde kullanıc adı ve şifremi doğru girmeme rağmen hatalı kullanıcı adı ve şifre diyor. 1920'ye SMS göndererek kullanıcı adı ve şifremi tekrar istedim. Gelen kullanıcı adı ve şifre ile giriyorum yine aynı şeyi soyluyor

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön