07 Mart 2014

TTNET WİFİ Geçersiz Kullanıcı Adı ve Şifre Sorunu Çözülmedi

TTNET mobil İnternet kullanıcısıyım. Üye olurken sözleşmede 1 yıllık sınırsız TTNET wifi kullanma hakkınız var demesine rağmen ocak ayından beri internete TTNET Wifi ile bağlanamıyorum. 15 ocak 2014 tarihinden beri 13 kez çağrı merkezinizle irtibata geçip yaklaşık 66 dakika mı harcamama rağmen sorunum hala çözülmedi. TTNET wifi kullanıcı adı:AVS3868321 şifre:483XXXX.

Siz sorunumu hala çözmemeye devam ederseniz, gerekli işlemleri gerekli mercilerle ben çözmeye çalışacağım.

Seyit 176 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön