04 Eylül 2015

TTNET Wi-Fi Hizmeti!

11 Ağustos 2015 tarihinde 7 TL bedelinde 120 dakika TTNET Wi-fi ürününü kredi kartı ile satın aldım. TTNET hesabımdan 7 TL çekmesine rağmen anılan hizmeti vermedi. Çağrı merkezinden ulaşarak sıkıntımı dile getirdiğimde o an teknik bir sıkıntı olduğu ve daha sonra aramam gerektiği söylendi.


Tekrar aradığımda şikayet kaydı açıldı ancak olayın üzerinden 10 gün geçmesine rağmen ne para iadesi, ne hizmet ne de şikayetle ilgili bilgilendirme yapılmadı.


Konuyla ilgili ikinci aramamı 29 Ağustos 2015 tarihinde yaptım. Tekrar şikayet kaydı oluşturuldu fakat 3 Eylül itibariyle halen para iadesi yapılmamış veya hizmet verilmemiştir.


Çağrı merkezinden derdimi anlatamadığım için artık buraya yazıyorum.

Şükrü 35 Okunma

Cevaplar

 • Şükrü07 Eylül 2015

  TTNET'in müşteri hizmetlerine ulaşmak için telefonda bekleyip tuşlara bastığınız zamana yazıktır, ziyandır. Hakkınızı aramak için yasal yollara başvurun, bu tip firmalara alternatifsiz olmadıklarını hatırlatın. Merak edenler için sonucu söyleyeyim: TTNET arayarak birkaç bilgi sordu, sonra da "siz bu hizmetten yararlanmışsınız, parayı iade etmeyeceğiz" diyerek telefonu kapadı. ttnet şu an 7 liramı çalmış bulunmaktadır.

 • Şükrü04 Eylül 2015

  20 gün sonra arayıp ("log in" yapıldığı bilgisini görüyoruz, gibi saçma bir şey söylüyor müşteri hizmetleri. TTNET Wifi kullanan herkesin malumudur ki "log in" yapmış olmanız, interneti kullanabildiğiniz anlamına gelmez. Teknik sebeplerden ötürü para gasp eden TTNET, hakkını arayan müşterilere saçma sebepler ileri sürüyor. TTNET'in müşteri hizmetleri ile varabileceğiniz hiçbir yer, çözebileceğiniz hiçbir problem yoktur.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön