23 Haziran 2014

TTNET Wi-Fi Çekmiyor ve Hız Düşüşü Var

Yıllardır TTNET kullanıyorum ve arızalara hiçbir zaman düzgün yanıt verilmedi . Aynı evin içinden başka bir bilgisayarla wi-fi bağlanmak istediğimde modemin olduğu odanın dışında hiçbir yerde wi-fi çekmiyor. Faturada fiyat arttırmaya geldiğinde sürekli arayıp ilgileniyormuş gibi yapıyorsunuz ama sorun olduğu zaman hiç ilgilenmiyorsunuz.


Sürekli sözleşme yaptığım fatura tutarının üzerinde ödeme yapıyorum ve randıman alamadığım internete o kadar para vermek istemiyorum. Hızlı olarak internete girdiğimi hiç hatırlamıyorum sürekli arayıp hızı yükseltiyorsunuz ama ben daha hızlı erişime ulaşmış değilim eğer ilgilenmezseniz başka internet bağlatacağım.

Dilek 186 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön