09 Kasım 2013

TTNET Vermesi Gereken Bağlantı Hızını Vermiyor!

Yıllardır TTNET Netlimitsiz 8 mbps kadar internet kullanıcısıyım. Fakat 2 mbps hıza dahi ulaşamadım. Bununla ilgili çok sayıda arıza bildiriminde bulundum ancak hat değerlerimin bu hızı desteklemediğini söylediler ve hiçbir şekilde olumlu hat düzenlemesi yapılmadı.


Bu şikayetimin dikkate alınmadığı ve olumlu düzenleme yapılmadığı takdirde gerekli tüm mercilerde hakkımı arayacağım.

İsmail 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön