22 Şubat 2013

Ttnet Vermesi Gereken Bağlantı Hızını Vermiyor!

Son 3 yıldır ttnetten internet kullanmaktayım. Şu anda kullanmakta olduğum paketim 8 mbps ye kadar sınırsız internet paketi, fakat her gün internette üç yada dört defa hat düşüyor yarım saat bir saat gelmiyor, ama nedense 444 0 375 nolu telefon çaldığı anda internet bağlantım geri geliyor telefon açıyorum şikayet ediyorum böyle bir sorun yok diyor.


Keza internetim zaten yavaş sözde 8mbps ama hattınız 4-5 mbps kaldırıyor ortalama 4 mbps internet hızınız var diyorlar ama 45kb download hızı nedir diye sorduğumda download yaptığınız server dan kaynaklı diyorlar. Almanya'daki server da aynı downloadı yapıyorum benim 4 düne indirmeye çalıştığım şeyi 1 saate indiriyor yani kapatın artık Ttnet'i!

Mert 30 Okunma

Cevaplar

  • Mert26 Şubat 2013

    bilgilendirme çok şahane sizinle irtibata geçmemiz gerikirse arıyacağız, en kısa sürede çözeceğiz falan filan daha bugün bile 4 saat gene internetim yoktu.... evimin olduğu yerde fiber optik olsa direk süperonline a geçicem ama yok işte

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön