25 Mart 2013 #1704122

Ttnet Vermedikleri Hizmetin Ücretini Kesiyorlar!

Ttnet upload hızım 0.67 diye şikayette bulundum 10 TL hizmet ücreti alacaklarmış. Verdiğimiz vergiler nereye gidiyor? Böyle mantıksızlık mı olur. Ki hızım hala 0.67 mbps. Böyle birşey olamaz.

Burak 47 Okunma

Cevaplar

  • Burak28 Mart 2013

    Kesinlikle hiçbir ilgilenme olmamıştır.. Bana sağlıklı internet sunmaları için aylık 50 lira internet ücreti veriyorum.. Bana sağlıklı internet sunamıyorlar diye şikayet ediyorum üstüne gelip bir de 10 lira para alıyorlar.. Benim verdiğim aylık ücretin sebebi ne?? Kimse bundan sonra internetimde sorun var diye ttneti aramasın.. Her hizmet 10 lira olmuş..Böyle saçmalık olamaz.. Sanki hatanın sorumlusu benim...Üstelik şikayetimde hala aynı hiçbir değişme yok hızda... Gelip modeme bakıyorlar kurcalıyorlar tamam deyip gidip insan aldatıyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön