25 Mart 2013 #1705859

Ttnet Vermedikleri Hizmetin Faturasını Kesiyorlar!

İnternet olmadan kullanılamayan TTNet ALO hizmetiniz ile ilgili fatura gönderiyorsunuz. 11. 03. 2013 tarihinde itiraz etmiş olduğum faturaya 14 gündür cevap bile vermiyorsunuz! Keşke Türkiye'de tekel olmasanız, bir alternatifiniz dahi olsa en son tercih edeceğim Telekomünikasyon şirketisiniz!

Onur 23 Okunma

Cevaplar

 • Onur31 Mart 2013

  Ne oldu yalancılar artık cevap da yazamıyorsunuz, siz utanma nedir bilmezdiniz???? 1 ay olacak hala cevap vereceksiniz neyi bekliyorsunuz acaba haksız yere kestiğiniz bir adet faturayı zaten ödedim, yetmedi ikincisini de mi ödeyeyim, onu da öderim ama hepinizin burnundan da fitil fitil getireceğim bu yaptıklarınızı, pardon yapmadıklarınızı!!!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Onur26 Mart 2013

  Sürekli en kısa sürede diye asla kısa olmayan bir terim kullanıyorsunuz ama merak ediyorum acaba 15 günden daha uzun bir süre ne kadar bir süredir sizin için?????

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön