08 Mayıs 2014

TTNET Vermediği Modemin Ücretini Fatura Etmiş

19.03.2014 tarihinde internetimi iptal etmek istememle bana verilmemiş fakat benim üstüme kayıt edip sonra da modemi istemeleriyle başlayan süreç 20 gün sonun TTNET in yaptığı hatanın farkına varmasıyla çözülmüştü ve modem sistemden düştük size sadece kullanım ücreti yansıyacak dediler.


Fakat bugün gelen 257,50 tl faturayla TTNET'in yaptığı yanlışta hala ısrar ettiği ve tarafıma verilmeyen modemin parasını almaya çalıştığını bir daha gördüm. Teşekkürler TTNET!

Ahmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön