15 Mayıs 2014

TTNET Vermediği Hizmetin Ücretini İstiyor

Bir buçuk aydır İnternet'te kopma sorunu yaşıyordum ve 25-30 kez TTNET'i aramama rağmen sorun daha yeni giderildi. Eve gelen görevli sorunun sokaklara koydukları kutularda olduğunu söyledi. Fazla ısınma yapıyor ve bağlantıyı koparıyor dedi, bir türlü çare bulamadıklarını söyledi.


Bir aydan fazla bir zamandır TTNET'in kusurundan dolayı İnternet kullanamadım. Ama TTNET yine 53 TL'lik bir fatura çıkardı bu ay için. Sağlayamadıkları bir hizmetin bedelini ödemek istemiyorum.

Ertuğ 239 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğ'un Teşekkür Mesajı17 Mayıs 2014

    Faturamın bir kısmının ücreti iade edilmiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön