15 Şubat 2013

Ttnet Vermediği Hizmetin Faturasını Kesiyor!

26 Ocak tarihinden bu yana sıkıntımı gidermiyorlar. Gideremiyorlar demek isterdim fakat hiçbir çaba sarf etmiyorlar. Müşterilerle konuşurken ilgili gibi davranıp telefon kapandıktan sonra hiç o görüşme yapılmamış gibi oluyor. Çağrı merkezinde temsilci diye çalışanların dünyadan haberi yok, papağan gibi aynı şeyleri okuyorlar. Takım şefi diye bir ünvan uydurmuşlar, sorumluluk almaktan çok uzak, temsilcinin kurduğu cümleleri sadece daha süslü söylüyor.


Sonuç olarak 26 Ocak tarihinden bu yana hem internetim kesiliyor, hem internet varken hızım yavaş. Ttnet hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. İşini bilen, ahlak sahibi tek bir insanın çalışmadığı bir firma.

Can 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön