23 Eylül 2013 #2026755

TTNET Vermediği Hizmete İki Katı Ücret Alıyor!

TTNET nakil talebimi 1, 5 ay önce vermeme rağmen ve bir ay naklim gerçekleşmemesine rağmen tarafıma 85 TL fatura çıkartılmış ve otomatik talimatımla düşülmüş. Bu kurum resmen yanıltıcı. Tüm görüşmelerim kayıt altında agentların verdiği bilgiler ve kendilerinin yaptığı hatalı işlemleri kabul ettiklerini gerekirse savcılığa şikayette bulunarak ortaya çıkaracağım.


Ayrıca nakil talebinde yasal süreç, bir haftadır. Benim nakil işlemim 1 aya yakın bir süreçte kendi çabalarımla anca çözüldü. Bu zaten başlı başına bir suç! Bir an önce sorunum çözülüp iadem yapılmaz ise öncelikle bankama haksız harcama itirazı, sonrasında tüketici hakları ve yasal yola başvuracağım!

Mehmet 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön