24 Ocak 2014 #2254457

TTNET Verilmeyen Modem İçin Kesilen Fatura ve Kesilen Hizmet!

TTNET kendi hatalarından kaynaklanan bir paket değişimden ötürü tarafıma 200 kusur liralık bir fatura çıkarmıştır. Bu bedel elime hiç geçmeyen bir modemin bedelidir. Elime geçmeyen bir modemin bedelini ödemem beklenmiştir ki kendileri 10 gün önce internetimi kesmiştir. Sebep ise ödenmeyen borç!


Kesilen internet ile beraber televizyon hizmetimde kapanmıştır çünkü Tivibu kullanmaktayım. Bu kadar zamandır her gün aramama rağmen hala atomu parçalayıp sonuca ulaşamamışlardır. Ne zaman Şikayetvar'a yazsam bana döndükleri için şimdi heyecanla sorunun çözümünü beklemekteyim.

Sevgi 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sevgi24 Ocak 2014

    Kontroller 10 gundur devam ediyor.Malesef kontrollerın devam etmesi yeterli degil artık kendilerinden bir çözüm bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön