20 Nisan 2013 #1754750

Ttnet Verilmeyen İnternet Hizmeti İçin İcra Takibi!

2012 ağustos-eylül aylarında Ttnet Yetkilisi olduğunu Kureyşi Telekom adına çalıştığını belirten bir kişi gelerek daha hızlı ve uygun tarifede internet hizmeti için, internet hattı değişikliği yapmak üzere evraklarımızı aldı. Sonrasında kendisi ve Ttnet yetkilileri bu aboneliği aktif hale getirmek için çalışma yapmışsa da hat bir türlü aktive edilemedi.


Sonrasında firma yetkilisine hiç ulaşılamadı. Bu nedenle hattın tekrar iptal edilmesini istememize rağmen hat iptal edilmedi ve açılamayan faturaları dahi elimize ulaşmayan aboneliğimizle ilgili olarak icra takibi başlatılacağı bildirimi geldi. Hat açılmadı, açıldıysa neden faturası gelmedi, faturası gelmeyen hatta nasıl ücret tahakkuk ettirildi?

Murat 136 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Nisan 2013

    TTNET hızlı bir şekilde sorunumu çözdü. teşekkür ediyorum. teşekkürler TTNet, teşekkürler şikayetvar.com

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön