30 Nisan 2015

TTNET Verilmeyen Hizmetlerin Faturalandırılması!

TTNET ADSL internet hizmeti sözleşmesinde yer almayan, satın alması yapılmamış playstore sitesi üzerinden alındığı iddia edilen oyunları faturaya yüksek tutarlar şeklinde yansıtmaktadır. Konu ile ilgili olarak dava açmadan önce son kez sizlerin aracılığı ile TTNET yetkililerine duyurmak istemekteyim diğer bir eksiklik de müşteriye sağlayamadığı internet hızlarına rağmen sanki yüksek hızda kaliteli hizmet veriyormuş gibi paket ücretleri yansıtmaktadır herhangi bir kota aşımı olmadığı halde kota aşım bedelleri yansıtılmaktadır.

Altug 667 Okunma

Cevaplar

  • Altug07 Mayıs 2015

    Hiçbir şekilde çözüm ürettikleri yok. Tüketici korumaya başvurdum orada alınan kararıda uygulamazlarsa mahkemeye başvurulacaktır

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 01.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön