04 Şubat 2014 #2275943

TTNET Verilmeyen Hizmetin Vaadi

Aralık ayı içerisinde evimi taşımamdan dolayı nakil işlemi yaptırdım. Yeni evimde hipernetin var olup olmadığı konusunda 5 kere 4440375 nolu numarayı aradım. İşlerim nedeni ile ben gidemediğimden eşim yeni üyelik ile Türk Telekom müdürlüğüne başvuru yaptı. (Fiyat avantajı vs umurumda olmadığını size vermiş olduğum numaranın geçmişine bakarak yıllardır taahhütsüz kullandığımı görebilirsiniz) Kendisine binada hipernetin olduğunu bir kez daha söylenerek modem verildi.


Ertesi gün bağlantıya gelindi, hiç bir şey söylenmedi. 2 gün sonra arandık, binada hipernet olmadığı yan binadan göründüğü söylendi. Araştırdım Port var yan binadan kablo çekilerek vs işlem yapılabilir ancak bana sağlıklı bilgi veren yok.

Uğur 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön