08 Mayıs 2013 #1786027

Ttnet Verilmeyen Hizmetin Faturası!

Hizmet almakta olduğum Ttnet ödeyemediğim 2 faturaya istinaden haklı olarak internet hizmetimi sonlandırmıştır. Hizmetin sonlandırılmasının ardından ileri ki dönemlere ait fatura çıkmaya devam etmiştir. Yani ortada hizmet yok fakat fatura var. Yardım masasını aradım hizmeti kapattırmaz iseniz 7 ay 'a kadar size hizmet verilmez fakat bu süre boyunca faturayı keseriz dediler.


Bölge müdürlüğüne hizmeti sonlandırmaya gittim. Borcunu ödemeden hizmeti kapatmayız dediler. Peki borç varken hizmetin sonlandırılmayacağına dair yazı verin dedim. Veremeyiz dediler. İmzalı sözleşmemi verin dedim. İmzalı sözleşmemi de vermediler.


İşte müşteri memnuniyeti, işte hizmet, işte TTNET.

Varol 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön