18 Kasım 2014

TTNET Verilmeyen Hizmeti Fatura Etti

10.11.2014 - 16.11.2014 tarihleri arasında TTNET internet hizmetini altyapı sorunlarından ötürü sağlayamadığı için merkezleri ile görüşüp bu tarihler arasını faturamdan düşmeleri konusunda uyarıda bulundum ancak, müşteri temsilcisi belirtilen tarihler arasında herhangi bir hizmet kesintisi olmadığı bilgisini aldığını, faturalandırmada kesinti yapılmayacağını iletti. Böyle durumlarda beyanın esas kabul edilmesi ve faturama belirttiğim tarihlerin yansıtılmaması gerekir, sistemlerinde oluşturduğum arıza kaydı ile bu tarihler arasındaki download-upload miktarları arızanın ispatıdır. TTNET uygulamaları ile bir çok müşterisini mağdur etmeye devam etmektedir. Bu sorunun çözülmesini rica ediyorum.

Sinan 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön