13 Mayıs 2013 #1793975

Ttnet Verilmeyen Hizmete Fatura Geldi!

Ben 15 gün kadar önce 3'lü hiper internet paketine üye oldum. Hiç bir kontrol yapılmadan hattım aktif oldu. Fakat sonra internet bağlantım olmadı. Arıza kaydı bıraktım ekip geldi altyapı yok iptal ettirin dedi. Hiç bir para ödemezsiniz dedi. Kayıtlarda tüm bu olaylar kayıtlıdır inceleyin. Daha sonra bayiye gittim iptal işlemini yaptım. Bayi hiç bir ödeme çıkarma hakları yok ama sizde bir dilekçe verin Sincan Telekoma dediler. Bende dilekçe ve bayinin verdiği kullanım olmadığına dair eki verdim.


Fakat bugün veremediğiniz hizmet için fatura geldi. Bu nasıl iş böyle. Siz bunu ne için gönderdiniz. Hiçmi kontrol yok kayıtlara bakmıyor musunuz. Ben bu ödemenin iptalini istiyorum.

Serkan 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serkan14 Mayıs 2013

    Hala hiç bir dönüş olmadı. Fatura son ödeme tarihinin geçmesi bekleniyor sanırım. Ödeme cezaya girsin ve birde ordan para alalım diye. Facebook üzerinden yazdım, websayfanızdan mesaj attım, telefonla şikayet kaydı bıraktım, buradan yazdım, twiterden yazdım. Ama hala bir dönüş yok. Daha başka yerlerden de yazmam gerekiyor sanırım.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön